Sposoby na pozytywne rozładowanie, czyli jak odreagować stres

impreza
fot. shmeljov, BigStock Photo

0 odpowiedzi na “impreza”

 1. Ania pisze:

  Świetny wpis. Ja wczorajszy stres odreagowałam długim spacerem 🙂 A tekst o trollu przyda mi się, gdy taki i do mnie przyczłapie 🙂

 2. kamila pisze:

  Rzeczywiście stres i negatywne emocje mogą wykończyć człowieka. Myślę, że każdy musi znaleźć swój własny sposób na stawienie czoła „demonom”. Dla jednych będzie to sport , dobra impreza a jeszcze dla kogoś innego całkowita ucieczka od innych. Myślę, że ważne jest to, żeby nie dopuścić do tego żeby te negatywne emocje „siedziały” w nas i się kumulowały. Ja mam kilka sposobów na rozładowanie napięcia- np.słuchanie muzyki (najczęściej Radio Pandora, bo gra to co lubię) albo dobry film (preferuję horrory).

 3. Tomasz pisze:

  Ostatnio bardzo się o tym przekonuję. Dużo pracując, przy komputerze, współpracując z nie zawsze racjonalnie myślącymi klientami z dużych miast naturalnie nagromadzam stres, który doprowadza do depresji. Nie ma w tym nic nienormalnego, słabego. Po prostu biologia.
  Zacząłem więc aktywnie zaczynać dzień.
  Wchodzę na małą górę, i jest to spory wysiłek, ale przede wszystkim przyjemność. Przy okazji poziom mojego szczęścia się znacznie podnosi i jestem gotowy do kolejnej porcji walki i budowania swoich marzeń.
  Nie trzeba wielkiego wysiłku, wystarczy zastosować zwyczaj, powtarzany co rano, bieg, bądź szybki spacer. po miesiącu wchodzi w krew, i już nie potrafimy się bez tego obejść. Z czego korzystamy i my i nasze otoczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *