5 eko-gadżetów, które warto zobaczyć

thinksound
Thinksound Rain / fot. Thinksound

0 odpowiedzi na “thinksound”

 1. Papiak pisze:

  Ciekawe bardzo, jakby to bylo rozprzestrzenione na przynajmniej polowe ziemi (a najlepiej do chin) moglo by to w praktyce pomoc srodowisku, moze w niewielkim stopniu ale jednak. Bardzo przypadl mi do gustu ten piecyk, swietny na biwaki czy wypad na namioty.

 2. Krzaku pisze:

  „Materiał jest absolutnie nietoksyczny, przy spalaniu emituje o 40 procent mniej dwutlenku węgla niż jego aluminiowi konkurenci.” – od kiedy aluminium podczas spalania emituje CO2 ?

 3. energia pisze:

  Masz rację, w tekście był błąd. Dzięki za spostrzegawczość.

 4. Tirinti pisze:

  Po pierwsze po co spalać aluminiowe puszki skoro można je przetopić.
  Po drugie spalane aluminium nie emituje ani CO2 ani niczego szkodliwego. Emituje Al2O3 który jest powszechnie spotykany w środowisku.
  Natomiast produkcja opakowań z kukurydzy powoduje wzrost ceny żywności.

 5. Błażej pisze:

  Piecyk- generator prądu nie jest szczególnie eko. Przy spalaniu emituje między innymi CO2 do atmosfery. Eko-puszki? Aluminium jest w zasadzie eko bo można je odzyskiwać, przetwarzać tak jak szkło. Drewniane słuchawki? Toż to oznacza wycinkę drzew- bardzo nie eko;) (słuchaweczki ciekawe). W Australii eko-ludzie zastanawiają się jak wytępić kangury bo te wydzielają do atmosfery… metan. W zasadzie ja i ty też go wydzielamy więc może zlikwidować całą Ziemię co by było eko;). Ekologia poszła w złym kierunku. nie dajmy się zwariować.

 6. Ecogadget pisze:

  Błażej ma rację, te gadżety nie są zbytnio eko. Jest dużo innych „fajniejszych” rzeczy, które rzeczywiście mogą pomóc oszczędzać energię i chronić nasze środowisko.

 7. Tumek pisze:

  drewniane słuchawki są właśnie bardziej „eko”, Dlaczego, ano dlatego, że masz mniej do utylizacji. Zwróć uwagę na komunistyczną propagandę eko: choinki plastikowe ekologiczne, skóra ekologiczna itd. Totalna bzdura. Ekologiczne, to przyjazne środowisku,naturalne. Naturalne, prawdziwe drzewko, skóra. Nie ma problemu z produkcją i nie mam problemu z utylizacją.Dla mnie buty czy kurtka z ekologicznej skóry, tzn. że ze skóry. Skóra to skóra itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *