Energizer PowerSeal – baterie z gwarancją 10 lat mocy

Komentarze: Możliwość komentowania Energizer PowerSeal – baterie z gwarancją 10 lat mocy została wyłączona

Gdy przestanie działać pilot, zegar, czy lampa błyskowa, sięgamy do szuflady z zapasowymi bateriami i… często bateria czekająca na swoją kolej jest już w połowie wyczerpana! Rozwiązanie? Innowacyjna technologia PowerSeal, zastosowana w bateriach Energizer, zapewniająca bateriom żywotność nawet do 10 lat.

Energizer PowerSeal / fot. Energizer

Najczęstszy problem w użytkowaniu baterii

Według badań firmy Energizer, utrata mocy przez baterie podczas ich przechowywania jest problemem, na który użytkownicy baterii najczęściej zwracają uwagę. Uczestnicy badań opisywali nieprzyjemne sytuacje, kiedy nie mogli uruchomić potrzebnego urządzenia, ponieważ ich zapasowe baterie wyładowały się podczas przechowywania. Odpowiedź Energizer to innowacyjna technologia, która sprawia, że nieużywane baterie nie tracą energii do 10 lat od ich produkcji.

PowerSeal – innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne

Nowa technologia zapewnia imponującą trwałość baterii alkalicznych podczas ich przechowywania, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Aby zapobiec utracie mocy baterii, Energizer wzmocnił i „uszczelnił” jej obudowę wykorzystując najnowocześniejsze materiały. Dodatkowo, w celu poprawienia wydajności baterii, zmieniono kształt bieguna dodatniego, dzięki czemu bateria efektywniej uwalnia energię.

Technologia PowerSeal jest stosowana w standardowych bateriach alkalicznych Energizer w rozmiarach AA oraz AAA. Więcej informacji na stronie producenta.

Kategorie: Informacje prasowe


0 odpowiedzi na “Energizer PowerSeal – baterie z gwarancją 10 lat mocy”

  1. stan pisze:

    Energizer longer battery-life is nonsense.Dnia 04.08.2015r zakupiłem Energizer battery ultra plus w Obi Plock.Używałem w foto aparacie Olympus.Nie wytrzymały 36 sztuk zdjęć.Moc 10 lat to bzdura.Przez 10 lat mogą mieć tylko potencjał a nie moc.Kwota 14 PLN w błoto.Nie kupię więcej tych baterii.