Technologia PowerBoost i baterie działają do 70% dłużej!

Komentarze: Możliwość komentowania Technologia PowerBoost i baterie działają do 70% dłużej! została wyłączona

Twój ulubiony gadżet nagle przestał działać. Znowu musisz wymienić baterie? Chyba nie ma nic bardziej frustrującego. Teraz, częste korzystanie z ulubionego sprzętu nie musi wcale oznaczać częstej wymiany baterii i dodatkowych kosztów z nią związanych. Innowacyjna technologia PowerBoost, zastosowana w bateriach Energizer Maximum zapewnia do 70% dłuższe działanie baterii.

Energizer Maximum z innowacyjną technologią PowerBoost / fot. materiał prasowy

Zużywające dużo energii lampy błyskowe czy kontrolery do konsol do gier to urządzenia z których lubimy korzystać i to często. Niestety, tego typu urządzenia zużywają dużo energii, co niestety kończy się tym, że musimy w nich często wymieniać baterie. Dlatego warto zwrócić uwagę, na baterie, które wybieramy, bo mogą one nam pomóc zaoszczędzić pieniądze i…czas! Do sprzętów charakteryzujących się dużym zużyciem energii, tam gdzie często wymieniamy baterie, firma Energizer stworzyła baterie Maximum z innowacyjną technologią PowerBoost, która sprawia, że baterie działają aż do 70% dłużej, niż standardowe baterie alkaliczne. Dodatkowo, baterie alkaliczne z technologią PowerBoost zachowują moc do 10 lat. Dzięki temu masz pewność, że zawsze kiedykolwiek będziesz potrzebował swojego sprzętu, nie spotka cię przykra niespodzianka z powodu rozładowanych baterii. Baterie Energizer Maximum z technologią PowerBoost dostępne są w rozmiarze AA oraz AAA.

Używanie baterii Energizer Maximum z technologią PowerBoost w urządzeniach zużywających dużo energii ma także wydźwięk ekologiczny. Ograniczanie liczby zużywanych baterii, co możliwe jest przy wyborze wydajnych, długo działających baterii o dłuższym działaniu, zmniejsza ilość szkodliwych odpadów, co pozytywnie wpływa na środowisko. Innowacyjna technologia, zapewniająca dłuższe działanie baterii Energizer, opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach zastosowanych w konstrukcji baterii.

Energizer PowerBoost / fot. materiał prasowy

Kategorie: Informacje prasowe


Możliwość komentowania została wyłączona.