Poznaj NIGHT RACE MOVE TO PLAY

Komentarze: Możliwość komentowania Poznaj NIGHT RACE MOVE TO PLAY została wyłączona

Firma Energizer na stronie www.widziszwiecej.pl uruchomiła nową grę ruchową, która wykorzystuje technologię Augmented Reality Motion Tracking. Dzięki zastosowaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości, używając ruchów własnego ciała, możemy sterować wirtualnym rowerzystą. W grę zagramy przy pomocy zwykłej kamerki internetowej. Po zakończeniu przejazdu nasz wynik możemy przesłać znajomemu, a on może wziąć udział w wyścigu z „duchem” naszej postaci. Gra dla wszystkich miłośników jazdy rowerowej dostępna jest całkowicie za darmo.

fot. materiał prasowy

Augmented Reality, czyli rozszerzona rzeczywistość, to technologia, dzięki której gracz używając ruchów własnego ciała steruje wirtualną postacią. Zastosowanie właśnie tej technologii pozwala na obsługę gier poprzez dotykanie w powietrzu wirtualnych guzików pokazywanych na ekranie komputera. Grafika interfejsów i elementów gry jest nakładana na obraz z kamerki internetowej użytkownika. Specjalne oprogramowanie analizuje obraz z kamery wiele razy na sekundę i reaguje, gdy gracz dotyka wirtualnego guzika.

Rowerowy wyścig

W NIGHT RACE MOVE TO PLAY, dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości każdy może w wirtualnym świecie spróbować swoich sił na rowerowym torze. Aby wziąć udział w grze, po wejściu na stronę www.widziszwiecej.pl wystarczy nacisnąć „Zagraj” i włączyć kamerę internetową. Jeśli ktoś nie posiada kamerki, istnieje możliwość sterowania postacią rowerzysty za pomocą klawiszy strzałek na klawiaturze. Cel gry, to przejechanie danego odcinka trasy i zdobycie jak największej liczby punktów, które naliczane są za oświetlanie rowerową lampką tzw. mroczków. Każdy przejazd jest rejestrowany. Na koniec dowiadujemy się ile punktów udało nam się zdobyć. Nasz wynik, przez skopiowanie podanego linku, możemy wysłać znajomemu. Włączając grę za pomocą tego linku, nasz znajomy będzie mógł ścigać się z „duchem” naszego rowerzysty, który dokładne pokaże mu nasz przejazd. Na graczy czeka dwadzieścia, coraz trudniejszych poziomów.

Bike Light na Widzisz Więcej

Gra NIGHT RACE MOVE TO PLAY została przygotowana przez firmę Energizer w ramach kampanii „Widzisz Więcej”. Nawiązuje ona do rewolucyjnego oświetlenia rowerowego Energizer Bike Light, które w tym roku firma wprowadziła na rynek. Wchodząc na stronę widziszwiecej.pl znajdziemy dokładne informacje dotyczące nowego zestawu lampek rowerowych, w którym zastosowano technologię Road Beam, wykorzystywaną dotychczas w reflektorach samochodowych.

Gra NIGHT RACE MOVE TO PLAY dostępna jest pod adresem www.widziszwiecej.pl. Udział w grze jest całkowicie bezpłatny.

Źródło: informacja prasowa

Ceny Energizer Bike Light

Energizer Bike Light

Energizer Bike Light

od: 100 zł »

Kategorie: Informacje prasowe


Możliwość komentowania została wyłączona.