Energizer Intelligent – ładowarka na której możesz polegać

Komentarze: Możliwość komentowania Energizer Intelligent – ładowarka na której możesz polegać została wyłączona

Zniszczyłeś ulubione akumulatorki przez zbyt długie ładowanie? Musisz czekać po 12 godzin, żeby „odświeżyć” komplet paluszków? Znak, że czas wkroczyć w XXI wiek – czas, w którym ładowarki takie jak Energizer Intelligent, ułatwiają życie użytkownika.

Energizer Intelligent / fot. producent

Ładowarka Intelligent to konstrukcja typu procesorowego. Oznacza to, że mamy do czynienia z urządzeniem potrafiącym zabezpieczyć akumulatorki przed zniszczeniem na skutek niewłaściwego ładowania (choćby odwrotnej polaryzacji, kiedy włożymy ogniwo do góry nogami). Na tym oczywiście możliwości sprzętu się nie kończą.

Dzięki wykorzystanym technologiom, ładowarka potrafi ocenić, czy włożony do niej akumulator jest jeszcze sprawny i czy faktycznie wymaga ładowania. Co więcej, urządzenie określi nam nawet szacowany poziom energii w akumulatorze, a po naładowaniu, automatycznie zakończy cały proces „odświeżania” ogniwa.

Energizer Intelligent / fot. producent

Energizer Intelligent w tym samym czasie ładować może dwa lub cztery akumulatorki typu AA / AAA. Prąd ładowania wynosi odpowiednio 300 mA (AA) i 120 mA (AAA) i pozostaje niezmienny, bez względu na liczbę włożonych ogniw. A jak przekłada się to na praktyczne potrzeby? Wkładając do ładowarki wyczerpane „paluszki” o pojemności 2000 mAh, na ich „odświeżenie” poczekamy około 6 godzin. W wypadku mniejszych akumulatorków, czas ładowania można skrócić nawet do 3 godzin. Jak na sprzęt nowej generacji przystało, Intelligent poinformuje nas, jak długo potrwa cały proces – w tym celu wystarczy zerknąć na wyświetlacz LCD wbudowany w obudowę ładowarki. Na mniejszym ekranie zobaczymy szacowany czas ładowania podawany w godzinach, podczas gdy drugi monitor na bieżąco wskazuje poziom zgromadzonej w ogniwach energii.

Energizer Intelligent kupić można w dwóch zestawach. Tańszy, wyceniony przez producenta na 109,99 zł, oprócz samej ładowarki zawiera jeszcze 4 akumulatorki typu AA z wydajnej serii Power Plus. Dla najbardziej wymagających przygotowano natomiast droższą o 20 zł edycję Extreme, w której znajdziemy akumulatorki wykonane według opatentowanej technologii Super Latice Alloy, która zwiększa wydajność ogniwa i umożliwia utrzymywanie pełnego poziomu naładowania, nawet do roku.

Energizer Intelligent / fot. producent

5 powodów, dla których warto kupić ładowarkę Energizer Intelligent:

  • Akumulatorki są wydajniejsze, niż klasyczne baterie, ale tylko wtedy, gdy się o nie należycie dba. Zamiast więc inwestować w ładowarkę starego typu, która może trwale uszkodzić ogniwa, sięgnij po nowoczesne i zoptymalizowane rozwiązanie.
  • „Inteligentna” ładowarka to nie tylko bezpieczeństwo – to również wygoda. System samodzielnie zakończy proces „odświeżania” ogniw, a dzięki wbudowanemu ekranowi LCD zawsze możesz sprawdzić, jak długo jeszcze ładowanie potrwa.
  • Energizer Intelligent obsługuje zarówno akumulatorki typu AA (popularne „paluszki”), jak i AAA (często wykorzystywane w urządzeniach przenośnych).
  • Ładowarka waży tylko 116 gramów i nie zajmuje dużo miejsca w bagażu – docenisz to zwłaszcza lecąc samolotem.
  • Dzięki uniwersalnemu napięciu, Energizer Intelligent jest znakomitym towarzyszem w zagranicznych wojażach.

Ceny Energizer Intelligent

Energizer Intelligent

Energizer Intelligent

od: 70 zł »

Kategorie: Ładowarki
Tagi: , , ,


0 odpowiedzi na “Energizer Intelligent – ładowarka na której możesz polegać”

  1. SzymonL pisze:

    Gówno a nie ładowarka. Ta jej „inteligencja” to chyba na poziomie cegły. Nie naładuje bo wywala błąd, jak podładuję w innej i przełożę to wtedy załapie, ale i to nie zawsze. To ma być ładowarka?