Typy akumulatorków i do czego je stosujemy?

Komentarze: Możliwość komentowania Typy akumulatorków i do czego je stosujemy? została wyłączona

O zaletach akumulatorków pisaliśmy już wcześniej, radziliśmy również, jak ładować akumulatorki, żeby osiągnęły optymalną wydajność. Teraz zaprezentujemy zestawienie różnych modeli i typów, aby ułatwić Wam dalszy wybór.

Energizer Universal – do urządzeń o niskim i średnim poborze energii

Uniwersalne akumulatorki to idealne rozwiązanie do urządzeń, których używamy na co dzień. Oferują one największą liczbę cykli – można je ładować nawet tysiąc razy. Maksymalna żywotność akumulatorów, oraz pojemność 1300 mAh, sprawia, że akumulatorki Universal najlepiej sprawdzą się w najczęściej używanych gadżetach o niskim i średnim poborze energii (np. telefonach bezprzewodowych czy prostych zabawkach). Akumulatorki Universal dostępne są w rozmiarach AA i AAA.

Energizer Universal / fot. Energizer

Energizer Power Plus

Kompromis między ceną a wydajnością jest gwarancją tego, że nie przepłacicie, jednocześnie otrzymując w zamian produkt spełniający Wasze wymagania, jeżeli chcecie zasilić urządzenia o średnim poborze mocy. Akumulatorki Power Plus zapewniają nawet 3x dłuższe działanie w aparatach cyfrowych*. Energizer Power Plus dostępne są w rozmiarach AA, AAA, 9V, C i D.

*vs. Energizer® Ultra+ (wyniki mogą się różnić w zależności od aparatu).

Energizer Power Plus / fot. Energizer

Energizer Power Plus AA

Energizer Power Plus AA

od: 30 zł »


Energizer Power Plus AAA

Energizer Power Plus AAA

od: 45 zł »


Energizer Power Plus 9V

Energizer Power Plus 9V

od: 23 zł »


Energizer Power Plus C

Energizer Power Plus C

od: 28 zł »


Energizer Power Plus D

Energizer Power Plus D

od: 37 zł »


Energizer Extreme

Szukając akumulatorka działającego maksymalnie długo w urządzeniu, oferującego jednocześnie jak największą liczbę cykli, powinniście pomyśleć o zakupie Energizer Extreme. Stworzone z myślą o zasilaniu urządzeń o wysokim poborze energii (np. aparaty cyfrowe czy bezprzewodowe kontrolery do gier), akumulatorki Extreme wykonane zostały według opatentowanej technologii Super Latice Alloy. Zapewniają doskonałą wydajność i żywotność, w połączeniu z właściwością pre-charged, czyli utrzymywaniem pełnego naładowania akumulatorka do roku, nawet, gdy nie są używane. Akumulatorki Extreme to nawet 6x dłuższe działanie w aparatach cyfrowych.*

Linia Extreme dostępna jest w rozmiarach AA i AAA.

*vs. Energizer® Ultra+ (AAA w aparatach o wysokim zużyciu energii). Wyniki mogą się różnić w zależności od aparatu.

Energizer Extreme / fot. Energizer

Energizer Extreme AA

Energizer Extreme AA

od: 21 zł »


Energizer Extreme AAA

Energizer Extreme AAA

od: 17 zł »


Energizer Precision

Akumulatorki Precision sprawdzą się we wszystkich urządzeniach high-tech, charakteryzujących się wysokim zużyciem energii – między innymi w aparatach cyfrowych, kamerach i nawigacji. Dlaczego? Zostały zbudowane w oparciu o opatentowaną technologię Super Latice Alloy, która zwiększa wydajność ogniw i zapewnia jeszcze dłuższe działanie w urządzeniu. Akumulatorki Precision to propozycja dla najbardziej wymagających – oferują nawet 7x dłuższe działanie w aparatach cyfrowych*.

Dostępne są w rozmiarze AA.

*przy użyciu akumulatorka AA vs. Energizer® Classic (wyniki mogą się różnić w zależności od aparatu).

Energizer Precision / fot. Energizer

Energizer Precision AA

Energizer Precision AA

od: 24 zł »


Kategorie: Akumulatorki, Poradniki
Tagi: ,


Możliwość komentowania została wyłączona.